Konferencja „Rodzina i szkoła wobec pandemii COVID-19. Diagnoza sytuacji”

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza na Konferencję Naukową pt. „Rodzina i szkoła wobec pandemii COVID-19. Diagnoza sytuacji”, która odbędzie się 26 października 2021 r. w Auditorium Maximum (budynek nr 21) w Auli Roberta Schumana ul. Wóycickiego 1/3, w Warszawie.

W ramach konferencji podjęta zostanie refleksja nad wyzwaniami stojącymi przed rodziną i szkołą w związku z zaistniałymi skutkami pandemii COVID-19. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.45 i będzie przebiegać w formie hybrydowej.

Konferencja realizowana jest w ramach „Programu wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla uczniów i nauczycieli” finansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji.

Link do transmisji online.

Komitet Naukowy Konferencji

– Ks. Prof. dr hab. Ryszard Czekalski

– Ks. prof. dr hab. Andrzej Najda – przewodniczący

– Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Tomasiewicz

– Dr hab. Marzena Dycht, prof. ucz.

– Dr hab. Anna Fidelus, prof. ucz.

– Ks. Dr hab. Rafał Bednarczyk, prof. ucz.

– Dr hab. Danuta Opozda, prof. KUL

– Dr hab. Agnieszka Regulska, prof. ucz.

– Dr hab. n. med. Filip M. Szymański, prof. ucz.

Komitet Organizacyjny:

zespół merytoryczny „Programu wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla uczniów i nauczycieli”:

– dr hab. Agnieszka Regulska, prof. ucz. – przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

– ks. prof. dr hab. Andrzej Najda

– dr Martyna Czarnecka

– dr Agnieszka Klimska

– dr Marcin Klimski

– dr Michał Paluch

– dr Emilia Śmiechowska-Petrovskij

– dr Żaneta Tempczyk-Nagórka

– mgr Ewelina Ligęza

– mgr Aneta Żmijewska

Kontakt do Organizatorów:

a.regulska@uksw.edu.pl

m.zelazkowska@uksw.edu.pl

Osoby zainteresowane uzyskaniem zaświadczenia o udziale w Konferencji proszone są przesłanie na adres: a.regulska@uksw.edu.pl swoich danych do zaświadczenia (imię i nazwisko, adres mailowy).

Zaświadczenia będą przesyłane drogą mailową.