Spotkanie Koordynatorów Wsparcia z pracownikami IPZIN

Mamy zaszczyt poinformować, że w najbliższy poniedziałek (29.08.2022) w ramach cyklicznych spotkań z Koordynatorami Wsparcia wystąpią pracownicy IPZIN.

Tematem będzie: Wsparcie szkół w działaniach wychowawczych w obliczu kryzysowych wydarzeń na świecie i w Polsce w ramach projektu zrealizowanego w roku szkolnym 2021/2022 przez Instytut Profilaktyki Zintegrowanej we współpracy z MEiN.

Szymon Grzelak IPZIN, zaprezentuje temat pt. Wybrane wyniki najnowszych badań w szkołach realizujących „Szkolną inicjatywę profilaktyczną Nawigacja w każdą pogodę”. Wnioski dla działań wychowawczych i profilaktycznych (40 minut).

Ponadto zostanie zaprezentowane zagadnienie: Jak szkoły mogą skorzystać z nieodpłatnej oferty wsparcia przygotowanej przez IPZIN – informacje praktyczne i organizacyjne (30 minut):

• aplikacja Nawigacja w każdą pogodę – Agata Balcerzak IPZIN
  • Narzędziownik – Dorota Żyro IPZIN