Sprawdzone sposoby na inspirującą współpracę i więź z dzieckiem. Spotkanie o charakterze superwizyjnym

Opis szkolenia

Spotkania są dedykowane dla osób, które uczestniczyły w warsztatach/szkoleniach z tematyki socjoterapii, ale również dla osób szukających wsparcia w budowaniu więzi z dzieckiem/uczniem. W trakcie spotkań będzie czas na podzielenie się własnym doświadczeniem pracy z dzieckiem/uczniem oraz wspólne szukanie nowych pomysłów na pracę wzmacniającą więź miedzy dorosłym, a dzieckiem/uczniem.

Celem szkolenia jest stworzenie bezpiecznego miejsca do superwizji pracy uczestnika oraz poszukanie nowych dróg rozwoju relacji z uczniem/ dzieckiem.

Dzięki uczestnictwie w szkoleniu poszerzymy swój warsztat umiejętności z zakresu budowania relacji z dziećmi/uczniami.

Spotkanie będzie miało charakter superwizyjny.

Szkolenie poprowadzi Grzegorz Gnaś – socjoterapeuta i nauczyciel. Ukończył studia: socjoterapia, pedagogika opiekuńczo-socjalna, praca socjalna. Od wielu lat w działaniach z dziećmi i młodzieżą wykorzystuje techniki socjoterapeutyczne. Jako pracownik socjalny oraz kurator społeczny doświadczył problemów dzieci z różnych grup społecznych. Stąd w pracy z grupą stawia na doświadczenie, relacje i wsparcie. Najważniejszym w budowaniu trwałych relacji z uczniami/ uczestnikami uznaje praktykowanie zaufania, elastyczności i towarzyszenie w odkrywaniu siebie, swoich emocji oraz potrzeb.

Grzegorz Gnaś

socjoterapeuta, nauczyciel