Dogadajmy się – wprowadzenie do komunikacji opartej na uczuciach i potrzebach

Opis szkolenia: Trudności z dogadaniem się? Komunikacyjnie coś nie klika? Ciągłe pretensje, oczekiwania, rozczarowania? Marzysz o większym spokoju i wzajemnym zrozumieniu? Podczas tych warsztatów doświadczysz zmiany, poznasz narzędzia jakimi są Twoje wewnętrzne zasoby – kontakt z uczuciami i potrzebami. Z tego miejsca zaczniesz budować relacje pełne szacunku i akceptacji – zarówno z bliskimi jak i z osobami, z którymi współpracujesz. Rozwiniesz swoje umiejętności empatyczne – słuchać tak by zrozumieć choć ktoś Ciebie ocenia, wyrażać siebie tak, by być usłyszanym w tym co dla Ciebie naprawdę ważne.

Ilość godzin: 16

Terminy:  25.10 i 26.10, w godz. 9:00 – 16: 00 z przerwami (łącznie ok godziny przerwy)

Uwaga! Warsztaty dwudniowe. Zapisując na nie zapisuje się Pan/Pani od razu na dwa terminy!

Szkolenie poprowadzi Ewa Stradomska – trenerka komunikacji empatycznej, absolwentka studiów podyplomowych ’Train The Trainer – Non-Violent Communication’ w Collegium Civitas; mediatorka w nurcie Porozumienia bez Przemocy, blogerka www.sluchacsercem.pl lub FB: Słuchać Sercem – Ewa Stradomska. Prowadzi warsztaty i szkolenia w oparciu o NVC, fascynuje się nurtem tereputycznym SWR (IFS). Prywatnie żona i mama czterech córek, które są dla niej codzienną inspiracją do praktykowania empatii i rozwoju.

Ewa Stradomska

trenerka komunikacji