Empatia w rodzinie. Wzmacnianie relacji, komunikacji i współpracy

Opis szkolenia:

Warsztaty zainspirowane są metodą Porozumieniem bez przemocy Dr. Marshalla B. Rosenberga. Skierowane do  całych rodzin. To spotkania psychoedukacyjne, mające na celu wzmocnienie relacji, komunikacji i współpracy. Jest to czas bycia bliżej siebie i uważnego słuchania. Warsztaty pomagają każdemu z członków rodziny, odkryć to co jest dla niego ważne. Na praktycznych przykładach cała rodzina, ma możliwość zrozumieć przyczyny nieporozumień w relacjach ze sobą czy z innymi. Spojrzeć na konflikt z różnych perspektyw. Warsztaty pomagają poznać uczucia, potrzeby i zobaczyć różne strategie zaspokajania własnych i cudzych potrzeb.

UWAGA: Szkolenie obejmuje 8 godzin rozłożonych na 2 dni:

9.10.2022 godz. 8:00 – 11:00

16.10.2022 godz. 8:00 – 11:00

Wypełniając formularz zgłoszeniowy rodzina zapisuje się na wszystkie 2 terminy!

Szkolenie poprowadzą:

Magdalena Wiśniewska-Krasińska – Psychoedukator / towarzysz w drodze. Wspieram ludzi w budowaniu, wzmacnianiu i poszukiwaniu autentycznego ja, aby poprzez świadome tu i teraz być bliżej siebie i innych. Pasjonuje mnie komunikacja empatyczna, wiedzę na ten temat zaczerpnęłam od Agnieszki Kozak, Joanny Berent oraz Elżbiety Stawińskiej która, metodę Porozumienia bez przemocy poznała bezpośrednio od twórcy Marshalla B. Rosenberga. Jestem pełna nadziei, ze każdy konflikt można zaopiekować i poprzez zrozumienie swoich i cudzych potrzeb i strategii spotkać się w głębokiej relacji na poziomie serc. Wieloletnia praca z ludźmi upewnia mnie w przekonaniu, że podstawą współpracy, radości, miłości oraz szczęścia jest porozumienie. Jestem żoną i mamą dwóch córek oraz właścicielką buldoga francuskiego 🙂 Z wdzięcznością patrzę na każdy moment swojego życia. Uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, jeździć na rowerze i rolkach oraz podróżować. Od zawsze fotografuje…

Małgorzata Wiszniowska – trenerka komunikacji empatycznej. Jestem trenerką komunikacji empatycznej, pedagogiem pracy socjalnej i resocjalizacyjnej. Swoje doświadczenie zdobywałam w korporacji, gdzie inspirowałam do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Wierzę, że relacje są jednym z ważniejszych źródeł szczęścia, dlatego jako trenerka wspieram innych w budowaniu relacji międzyludzkich opartych na wzajemnym zrozumieniu, autentycznym kontakcie oraz umiejętności empatycznego słuchania siebie i innych. W swojej pracy inspiruje się przede wszystkim metodą Porozumienia bez Przemocy (NVC). Jestem również żoną i mamą dwóch chłopców, którym z radością towarzyszę w ich drodze.

Magdalena Wiśniewska-Krasińska, Małgorzata Wiszniowska

Psychoedukator / towarzysz w drodze oraz trenerka komunikacji empatycznej