Jak skutecznie radzić sobie ze stresem?

Opis szkolenia:

Na szkoleniu będą poruszane następujące zagadnienia:

– Czym jest stres i jaki może mieć na nas wpływ?

– Jak zapobiegać negatywnemu wpływowi stresu?

– Jak rozpoznać swój styl radzenia sobie ze stresem?

– Jak wykorzystać swoje mocne strony w lepszym radzeniu sobie ze stresem?

– Jakie są skuteczne sposoby na lepsze radzenie sobie ze stresem?

– W jaki sposób działa relaksacja i czy naprawdę jest taka skuteczna?

– Arteterapia i uważność – jak mogą pomóc w lepszym radzeniu sobie ze stresem?

– Jak efektywnie wykorzystywać poznane metody radzenia sobie ze stresem w codziennym życiu oraz jak zastosować je również w przypadku pracy z dziećmi i młodzieżą?

Na szkoleniu będzie możliwość doświadczenia poruszanych zagadnień w praktycznych ćwiczeniach oraz treningu wybranych metod pomocnych w lepszym radzeniu sobie ze stresem w życiu codziennym.

Szkolenie poprowadzi mgr Kornelia Jagodzińska – mgr psycholog, arteterapeuta, psychoterapeuta, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny  Na co dzień zajmuje się prowadzeniem psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym, korzystając z metod Terapii Akceptacji i Zaangażowania oraz Terapii Opartej na Uważności. Oprócz psychoterapii, prowadzi indywidualne zajęcia, warsztaty i szkolenia dla grup z zakresu różnych dziedzin arteterapii, radzenia sobie ze stresem oraz innych obszarów rozwoju osobistego.

mgr Kornelia Jagodzińska

psycholog, arteterapeuta, psychoterapeuta