Złościć się albo nie złościć? – oto jest pytanie

Program szkolenia:

Sobota – „moja złość”
– spróbujemy odkryć złość,
– sprawdzimy czy złość urodzie szkodzi
– zobaczymy jej kolory (będą przydatne kredki) i temperaturę (zrobimy termometr złości)
– potem usłyszymy o jakich granicach nam mówi złość
– sprawdzimy sposoby nakręcania złości
– planuje też wypuszczanie złości, odkręcanie złości,
– poćwiczymy jak się złościć (aby urodzie nie szkodziła:)
Niedziela – „twoja złość”
– powitamy cudzą złość – czy warto  ją usłyszeć?
– poćwiczymy co z nią zrobić?
– dla chętnych dodatkowe tematy:,  np. złość i autyzm, bunt dwulatka,  złość nastolatką, złość bez słów, smutek za złością, bezsilność a bezradność oraz ćwiczenia na własnych przykładach.

Szkolenie obejmuje ćwiczenie umiejętności z „Porozumienia bez przemocy”. Przeznaczone jest dla osób, które chcą  zrozumieć siebie, zrozumieć innych i doświadczyć empatii w procesie mediacji i jej wpływu na procesy wychowawcze.

UWAGA: Szkolenie obejmuje 12 godzin rozłożonych na 2 dni:

8.10.2022 godz. 9.00-14:00

9.10.2022 godz. 9.00-14:00

Wypełniając formularz zgłoszeniowy zapisuje się Pan/Pani na wszystkie 2 terminy!

Szkolenie poprowadzi Elżbieta Magdalena Jurzysta  –  dr humanistyki w zakresie pedagogiki specjalnej UMK,  psychoonkolog, trener „porozumienia bez przemocy” w procesie certyfikacji, mediator sądowy, wykładowca akademicki, 25 lat pracy wychowawczej z dziećmi i młodzieżą oraz wspierania rodzin w pełnieniu funkcji wychowawczej.

Elżbieta Magdalena Jurzysta

dr humanistyki w zakresie pedagogiki specjalnej, psychoonkolog, mediator sądowy