Ale Wstyd! Jak sobie radzić i wspierać innych w przeżywaniu wstydu

Opis szkolenia:

Wstyd leży u podłoża wielu naszych zachowań. Szczętnie się przed nami ukrywa, albo uciekamy przed nim by nie doświadczać zalania przez wstyd. Może być to mały codzienny wstyd lub większy, chroniczny, który płynie nam we krwi. Warto się nim zaopiekować jak również nauczyć się jak można wspierać innych aby wstyd nie był codziennym towarzyszem, który paraliżuje ale wspierającym drogowskazem do rozwoju.

UWAGA: Szkolenie obejmuje 6 godzin rozłożonych na 2 dni:

23.09.2022 godz. 10:00 – 12:15

30.09.2022 godz. 10:00 – 12:15

Wypełniając formularz zgłoszeniowy zapisuje się Pan/Pani na wszystkie 2 terminy!

Szkolenie poprowadzi Ewa Stradomska – trenerka komunikacji empatycznej, mediatorka według nurtu Porozumienia bez Przemocy, praktyk nurtu terapeutycznego System Wewnętrznej Rodziny. Prowadzi bloga www.sluchacsercem.pl (FB: Sluchać Sercem – Ewa Stradomska). Prywatnie żona i mama czterech córek, którzy są nieustanną inspiracją do rozwoju.

Ewa Stradomska

trenerka komunikacji empatycznej