Poranki dla Dyrektorek i Dyrektorów – projekt i co dalej?

„Usiądźmy razem, przy kawie, na spokojnie, by porozmawiać o tym, co wydarzyło się w ostatnim roku działania Programu Wsparcia i jak się to ma do pracy dyrektora szkoły na przyszłość.” – zaprasza dr Michał Paluch (UKSW), który w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki, w godzinach od 9:00 do 10:00 rano będzie dostępny pod linkiem https://uksw.webex.com/meet/kompetencje

– „W spotkaniach towarzyszył mi będzie Aleksander Tereszczenko, psychologii ukraiński, który również będzie do dyspozycji naszych gości w tematach bieżących. Spotkanie jest dla dyrektorek i dyrektorów lub osób przez nich wskazanych. Chodzi o optymalizowanie komfortu pracy dyrekcji, dlatego możliwość spotkań z nami jest rozłożona na niemal cały tydzień, z wyłączeniem środy. To ważne, aby nasi goście mieli możliwie szeroki wybór terminów i nie musieli stawać na głowie, żeby się z nami spotkać.” – dodaje Michał Paluch.

Pierwsze spotkanie z serii Poranki dla Dyrektorów i Dyrektorek już w najbliższy czwartek tj. 4 listopada, o godzinie 9:00. Na spotkanie nie trzeba się rejestrować.

Cele spotkania:

  • Podsumowanie rocznego działania Programu
  • Wzajemne wsłuchanie się w zgłaszane potrzeby
  • Chwila oddechu w codziennych obowiązkach