Jak zapisać się na szkolenie?

Proszę wykonać następujące kroki:
    1. Kliknąć w prawym górnym rogu "rejestracja" lub "logowanie", jeśli użytkownik jest już zarejestrowany.
    2. Na stronie głównej wybrać kategorię (np. rodzic, uczeń, nauczyciel) wskazaną podczas rejestracji, a następnie wejść w kafelek „chcę wziąć udział w szkoleniu…" lub wybrać zakładkę "kalendarium" w menu na górze strony. Przeglądu szkoleń można dokonać za pomocą kolejnych kategorii lub listy wszystkich szkoleń dostępnej pod kategoriami.
    3. Wybrać interesujące Pana/Panią go szkolenie.
    4. Wybrać datę szkolenia i na nią kliknąć (po prawej stronie w kalendarzu).
    5. Zapisać się na szkolenie poprzez formularz, który wyświetli się po kliknięciu „zapisz się na szkolenie”. Uwaga: ilość dostępnych miejsc wyświetla się dopiero po kliknięciu daty szkolenia. Przykład: zapis 5/10 oznacza, że jest 5 wolnych miejsc z 10 możliwych.
    6. Czekać na wiadomość mailową dzień przed zaplanowanym wydarzeniem z linkiem do spotkania.